Info o Uwagach/Propozycjach |
| fOx. | 10.06.2010 16:43:10 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Suwałki Posty: 19 #544175 Od: 2010-6-10 | 1.Uwagi i propozycje zaczynamy pisząc [UiB] 2.Wygląd propozycji Jaka propozycja: _________________ |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |