Info o skargach
Jeśli chcesz złożyć skargę na gracza:
1.
Przed nazwą tematu zrób napisz [Skarga]
2.
Wzór skargi
Nick:
Co zrobił:
Adres IP albo SteamID
Dowody:
(screen albo demko)
PRZEJDŹ NA FORUM