Info o skargach
Jeśli chcesz złożyć skargę na gracza:
1.Przed nazwą tematu zrób napisz [Skarga]

2.Wzór skargi

Nick:
Co zrobił:
Adres IP albo SteamID
Dowody:(screen albo demko)


  PRZEJDŹ NA FORUM